Karavan tatiliniz için esnek seyahat arkadaşı

Bu şık yan ve ön panellerle karavanınızın dışarı kaydırma tavanı altında sığınak oluşturun.

Buddy, karavan dışarı kaydırma tavanına monte edilmek üzere tasarlanmış dayanıklı ve şık bir çadırdır. Buddy'yi dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz, bu size kapalı bir yaşam alanı ve bu gölgeli çadırın altında kapalı bir sundurma yaratma benzersiz esnekliği sağlar.

Buddy'nin derinliği 2.5 metre olup ön tarafı dört farklı boyutta sunulmaktadır: 270, 320, 370, 420 cm.

En iyi malzemeler ve titiz detaylar
Seyahatinizde size eşlik edecek Buddy çadırını seçtiğinizde, karavanlar için Isabella çadırlarının ticari özellikleri olan aynı konfor ve işlevselliği sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Buddy, sağlam, fiber boyalı akrilik bir malzeme olan Isacryl'den yapılmıştır. Isacryl, renklerin güzel kalmasını ve en iyi iç mekan iklimini yaratmanızı sağlar. Ön ve yan panellerdeki büyük pencereler, çevrenizi keyifle izlemenizi sağlar.

Buddy, havalandırma için birçok seçenek sunar. Örneğin, pencereleri indirerek veranda kullanabilirsiniz. Ayrıca, Buddy'nin entegre üst havalandırması ve yan panellerdeki sivrisinek ağları, araç sonunda köpük dolgulu sıkı bir uyum sağlamak için mevcuttur.

Buddy'nin genişletilmesi de bir seçenektir. Ön kısımda Asa güneş tentesi takmak için (çift kanala ihtiyaç duyar) boncuklu bir yapıya sahiptir.

Not: Buddy, üzerinde bir dışarı kaydırma tavan monte edilmişse, karavanınızın yanı sıra motorlu karavanınıza da takılabilir.

Detaylar

  • Yan parçaların derinliği: yaklaşık 250 cm'lik bir uzatma için uygun.
  • Ön parçalar dört farklı genişlikte sunulmaktadır: 270, 320, 370, 420 cm.
    3 metre ve üzeri tavanlar için kullanılabilir.
  • 240 cm ila 264 cm ray yüksekliğine sahip karavanlar için uygundur.

Get 1 year EXTRA guarantee

Join the Isabella Club and get 1 year EXTRA guarantee on this product.

Diğerleri

keyboard_arrow_up